fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Polska premiera filmu Aquaman już za kilka dni. Warto uzbroić się w cierpliwość, bo pierwsze opinie krytyków są nad wyraz dobre. Czego możemy się spodziewać?

wyprzedaż do 70%

Premiera filmu Aquaman

Aquaman, czyli najnowszy film z DC, wejdzie do polskich kin 19 grudnia. Bohaterem historii jest niejaki Arthur Curry, syn latarnika i kobiety wygnanej z legendarnej Atlantydy. Arthur staje się superbohaterem o niespotykanych mocach, potrafiącym porozumiewać się ze stworzeniami żyjącymi pod wodą. Jego misją jest ochrona świata i powstrzymanie nadciągającego buntu na Atlantydzie.

Realizacją produkcji zajął się Warner Bros. W rolę główną wciela się znany z „Gry o tron” Jason Mamoa. Na ekranie towarzyszą mu Amber Heard, Nicole Kidman oraz Patrick Wilson. Zobacz oficjalny zwiastun.

Interesują Cię filmowe newsy? Poczytaj o najnowszej części Predatora.

Pierwsze wrażenia po światowej premierze

Ci, którym już dane było zobaczyć film przekonują, że jest na co czekać. Historia jest zabawna, dynamiczna i utrzymana w klimacie DC oraz Marvela. Zdaniem krytyków Aquaman to emocjonujące widowisko, bijące na głowę wszystkie pozostałe filmy DC. Już niedługo przekonamy się, czy mają rację.

Zobacz też, jakie seriale kryminalne na Netflix warto obejrzeć.

Źródło zdjęcia we wpisie: https://www.youtube.com/watch?v=WDkg3h8PCVU&t


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz