fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Jakie są najbardziej pożądane przez kobiety męskie umiejętności? Co zdaniem dziewczyn powinien umieć facet? Poznaj nasze zestawienie 6 praktycznych umiejętności, których opanowanie na pewno doceni każda kobieta!

wyprzedaż do 70%

Czego kobiety szukają w mężczyznach?

Poczucie humoru, inteligencja, pewność siebie czy opiekuńczość — to nie jedyne, czego kobieta oczekuje od mężczyzny. W obecnych czasach coraz częściej doceniane są także praktyczne umiejętności. To, co facet potrafi, nierzadko determinuje jego męskość i wpływa na uznanie za atrakcyjnego. Sprawdź nasz subiektywny przegląd 6 umiejętności, które powinien opanować każdy mężczyzna!

Czego pragną kobiety? Praktyczne umiejętności, które są atrakcyjne w oczach kobiet

Chcesz zabłysnąć w oczach dziewczyny, ale brakuje Ci pomysłów jak to zrobić? Poznaj nasze sprawdzone sposoby.

mezczyzna-gotuje

1. Gotowanie

Nie da się ukryć, że widok, gdy mężczyzna gotuje, jest bardzo powszechny, a mimo to wciąż  pożądany. W końcu większość restauratorów i szefów kuchni to właśnie faceci. Wiele kobiet chciałaby mieć w domu swojego prywatnego Master Chefa. Gotowanie to jedna z tych praktycznych umiejętności, która, przez płeć piękną, uznawana jest za najbardziej atrakcyjną.

Oczywiście nie musisz od razu przygotowywać wykwintnych dań i sięgać po przepisy rodem z najbardziej luksusowych restauracji na świecie. Kolacja przy świecach lub śniadanie do łóżka z pewnością wywołają uśmiech na twarzy Twojej ukochanej. A jak wiadomo — droga do serca wiedzie przez żołądek!

2. Proste naprawy

Nie każdy facet musi być złotą rączką i mieć dryg do majsterkowania, jednak wykonywanie prostych czynności naprawczych nie powinno go przerastać. Z pewnością każda kobieta doceni Twoje praktyczne umiejętności w zakresie prostych napraw. Absolutne podstawy to:

  • wkręcanie żarówki,
  • dokręcenie zaworu,
  • przyklejenie listew
  • powieszenie półki,
  • wymiana koła,
  • nieskompilowane naprawy samochodu.

praktyczne-umiejetnosci-faceta3. Prowadzenie samochodu

Posiadanie prawa jazdy to dla wielu osób jeden z najważniejszych priorytetów w życiu. Trudno wyobrazić sobie mężczyznę, który nie ma uprawnień do kierowania pojazdami lub też jeździ w sposób nieporadny. A jednak zdarzają się takie przepadki. Rozważne, pewne i odpowiedzialne prowadzenie samochodu to to, czego oczekuje kobieta od prawdziwego mężczyzny.

W końcu, jeśli oboje myślicie o wspólnej przyszłości na poważnie, raczej trudno wyobrazić sobie sytuację, w której nikt z was nie będzie miał jak zawieźć lub odebrać dziecka z przedszkola.

5. Look stosowny do okazji

Nie każdy mężczyzna musi być modelem i znać obowiązujące modowe trendy. Jednak powinien on ubierać się stosownie do okazji, respektując dress code i przyjęte zasady. Dobrze ubrany facet, który nie potrzebuje pomocy w zawiązaniu krawatu czy wyprasowaniu koszuli, jest w oczach kobiety bardzo atrakcyjny. Podczas poznawania nowych osób liczy się pierwsze wrażenie, a płeć piękna zwraca szczególną uwagę na ubiór na pierwszej randce, ale nie tylko.

Bardzo ważne jest to, jak ubierasz się do teatru, kościoła, a także, co zakładasz na wakacyjny wyjazd. Oczywiście oprócz outfitu, atrakcyjny mężczyzna powinien dbać o higienę, pamiętać o codziennej, porannej toalecie i stosować perfumy. Nie ma nic gorszego niż zapach potu w duecie z nastroszonymi, nieuczesanymi włosami.

czego-kobieta-oczekuje-od-mezczyzny6. Łatwość podejmowania decyzji

Czego kobieta oczekuje od faceta? Na pewno łatwości w podejmowaniu decyzji. Choć wydawać by się mogło, że faceci z reguły „wiedzą, czego chcą” – nic bardziej mylnego. Dla płci pięknej mężczyźni, którzy oczekują prowadzenia za rękę, nie są atrakcyjni. Zarówno w związku, jak i relacji przyjacielskiej, podejmowanie decyzji jest bardzo ważne i pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu. A przy tym zdradzają pewność siebie i stanowczość faceta.

Nie chodzi oczywiście o to, aby każda podjęta decyzja była słuszna — w końcu człowiek uczy się na błędach.

Męskość to nie tylko charakter

Choć męskość w latach 20 XXI w. znacznie odbiega od definicji znanej 100 lat temu, pewne zasady się nie zmieniły. Prawdziwy facet powinien posiadać odpowiednie praktyczne umiejętności, które wpłyną nie tylko na jego wizerunek w oczach kobiet, ale także – ułatwią codzienne życie.

Zainteresował Cię ten artykuł? Sprawdź także, jak utrzymać porządek w swoim pokoju i szafie oraz poznaj porady, jak pić alkohol na imprezie, aby uniknąć wtopy.


 

Odpowiedz