fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

granatowa-koszula-rafal-maslak-ozonee
Rafał Maślak w granatowej koszuli ze sklepu Ozonee

Jaki jest najbardziej uniwersalny kolor? Czarny – odpowiadamy chórem. Tymczasem, niemal tak samo uniwersalny, a jednak nieco mniej oczywisty jest granatowy.

Kto nie wierzy na słowo, niech biegnie do szafy i mierzy granatowy T-shirt, koszulę czy co tam się akurat nawinie z rzeczami w różnych kolorach. Powodzenia (:P). Komu jednak nie chce się marnować czasu i sił na prowadzenie autorskich badań, niech po prostu czyta i korzysta ze wskazówek J

Granat pasuje do kolorów: beżowego, błękitnego, turkusowego, szarego, czerwonego, żółtego, zgniłozielonego, różnych odcieni brązu, a także – bladoróżowego. Można łączyć go i z bielą, ale uważajmy, żeby nie wyglądać jak szkolniak z podstawówki w czasie akademii z okazji zakończeniu roku szkolnego. Nie za dobrze wygląda też z czernią. W każdym razie, możliwości jest naprawdę wiele. Poza tym, to kolor utożsamiany z dobrym stylem i profesjonalizmem.

Co ważne, granat to kolor odpowiedni zarówno dla szatynów, jak i blondynów i brunetów. Ci ostatni powinni jednak pamiętać o tym, by zestawić go z jakimś jaśniejszym odcieniem, inaczej będą wyglądać ponuro i „zginą w otchłaniach ciemności”.

Zobaczcie na zdjęcie Rafała Maślaka – granat w roli głównej. Dość ciemna koszula bardzo dobrze kontrastuje ze spodniami w energetycznym i żywym kolorze musztardy sarepskiej. 🙂

zobacz-w-sklepie-ozonee


 

Odpowiedz