fbpx Skip to main content

Czarna koszula z długim rękawem sprawdzi się w każdej sytuacji, jednak nie wszystko do niej pasuje. Jakie wybrać spodnie do męskiej czarnej koszuli, aby wyglądać świetnie?

wyprzedaż świąteczna

Czarny total look

Czarna koszula męska slim (np. ze stójką) wraz z nieco szerszymi czarnymi spodniami męskimi, z całą pewnością nada Twojej stylizacji dynamizmu. Poza tym od kilku sezonów królują stylizacje w całości jednokolorowe.

Kolorowe chinosy

Czerń doskonale współgra z innymi kolorami, takimi jak szary, beżowy, błękitny, czy nawet bordowy. Jeśli chcesz postawić na takie połączenie, wybierz najlepiej chinosy. Są wygodne, modne, a ich krój będzie bardzo dobrze pasował do każdej koszuli.

Czerń & biel

Możesz także totalnie skontrastować swoją stylizację, wybierając do czarnej koszuli białe spodnie z dziurami. Pamiętaj tylko, że do dopasowanej koszuli pasują zarówno obcisłe, jak i luźniejsze spodnie. Natomiast luźniejsza koszula będzie się dobrze prezentowała z rurkami, ale już nie zawsze z szerokimi spodniami.

Skoro mamy już rozstrzygnięte, jakie spodnie najlepiej dobrać do czarnej koszuli, zobacz nasze propozycje z tej kategorii:

Jakie wybrać spodnie do męskiej czarnej koszuli?
Spodnie męskie czarne.
Spodnie eleganckie siwe.
Białe spodnie męskie.

Sklep OZONEE
 
OZONEE

Author OZONEE

More posts by OZONEE

Leave a Reply