fbpx

Jeszcze nie do tak dawna styl typowego dresa kojarzył się z wieloma rzeczami, ale na pewno nie z modnym ubiorem. Czas dresiarzy jednak nadszedł i – jak się okazuje, prawilna stylówka to teraz najnowszy trend.

Styl na dresiarza, czyli powrót do dawnych lat

Jeśli Twój dres od lat służy Ci tylko do chodzenia po domu, to najwyższy czas wyjść w nim na ulicę, w komplecie z adidasami i czapką z daszkiem. Brzmi jak gość spod bloku, którego starasz się omijać? Cóż, dzięki nostalgii za stylem lat 90. i wcześniejszych czasów PRL, teraz właśnie taka prawilna stylówka okazuje się być na topie. Jeśli już wyglądać jak blokers, to najlepiej zadbać o to, by całość nie wyglądała niechlujnie.

Stylówka spod blokowiska – jak się ubrać?

W prawilnej stylówce „typowego dresa” najlepsze jest na pewno to, że wygodniejszych ciuchów prawdopodobnie nie znajdziesz. My proponujemy klasyczne spodnie dresowe w szarym kolorze, które zapewnią Ci największy komfort. Do tego bluza z kapturem zakładana przez głowę, czyli znak rozpoznawczy typowego dresa. Na koniec klasyczne, białe sneakersy i możesz iść na podbój osiedla J

Jeśli jesteś ciekaw, jak mają się inne stare-nowe subkultury, to zobacz na czym polega styl neohipisów.
Chcesz dowiedzieć się więcej o detalach, na które zwracają uwagę kobiety? Zajrzyj do naszego poprzedniego artykułu.

Stylówka na dresiarza
Granatowo-grafitowa bluza
Szare dresy
Czarne sneakersy
Sklep OZONEE
 
OZONEE

Author OZONEE

More posts by OZONEE

Leave a Reply