fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

23 stycznia Krzysztof Piątek przeszedł z Genoi do AC Milan za 35 mln euro, stając się tym samym najdroższym polskim zawodnikiem w historii. W klasyfikacji strzelców Serie A polski napastnik jest ścisłej czołówce, mając tyle samo goli co Cristiano Ronaldo. Jak się ubiera Krzysztof Piątek, gwiazda AC Milan?

Mało kto spodziewał się, że Reprezentacja Polski tak szybko znajdzie godnego następcę Roberta Lewandowskiego czy Arkadiusza Milika. Krzysztof Piątek strzela bramkę za bramką, nie tylko w mediolańskim klubie, ale także w Reprezentacji (zwycięski gol w eliminacjach do Euro 2020 w meczu z Austrią). Przyjrzyjmy się zatem stylówce Krzyśka, który z dnia na dzień staje się coraz bardziej rozpoznawalnym zawodnikiem. Czy jego styl, wraz z przenosinami do Milanu, uległ znacznej zmianie?

wyprzedaż do 70%

Styl Krzysztofa Piątka, gwiazdy AC Milan

Trzeba przyznać, że Krzysztof Piątek (przynajmniej na razie) jest dosyć powściągliwy, jeśli chodzi o wrzucanie zdjęć na Instagramie. Na jego profilu od 2014 roku znajdziemy „zaledwie” ponad setkę zdjęć. Krzysiek najchętniej pozuje bez koszulki lub w barwach klubowych.

Nie są mu jednak obce eleganckie wdzianka, co można było zaobserwować jeszcze za czasów gry w rodzimej ekstraklasie.

Na powyższej stylizacji widzimy idealnie dopasowaną kamizelkę, dobrze skrojone spodnie, błyszczące brązowe buty, krawat w paski i przylegającą białą koszulę. Całość prezentuje się stylowo, lekko i nawiązuje do włoskiej mody. Czyżby Krzysztof Piątek już wtedy marzył o grze w Serie A?

O tym, że Krzysztof ze światem mody nie jest na bakier, może świadczyć choćby fakt, że pojawił się na tegorocznym Fashion Weeku.

Wielbiciel streetwearu

Na co dzień Krzysztof Piątek stawia najczęściej na streetwearowe, wygodne ubrania. Monochromatyczne sneakersy, jeansy z dziurami, do tego bluza czy kurtka, to dosyć częsty motyw przewodni jego ulicznych stylizacji.

Krzyśkowi nie jest też obcy styl smart casual, co udowodnił publikując zdjęcia z pobytu w Abu Zabi. Czarne materiałowe spodnie, odsłonięte kostki i luźna, biała koszula idealnie wpisują się w lekki i balansujący pomiędzy wygodą a elegancją styl smart casual.

Dłuższy pobyt w Mediolanie na pewno zaowocuje ewolucją stylu ubierania się byłego piłkarza Cracovii. Nie bez znaczenia jest także fakt, że jego partnerka również sprawia wrażenie mocno zainteresowanej modą. Trzeba przyznać, że razem sprawiają wrażenie zgranej pary.


 

Odpowiedz