fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Chyba żaden inny element męskiej garderoby nie wywołuje tak sprzecznych opinii jak męskie spodnie – rurki. Jedni je uwielbiają, inni uważają za niemęskie i aż wzdrygają się na samą myśl o ich założeniu. Zastanawiasz się, czy warto zdecydować się na ich zakup? Dowiedz się, co o męskich rurkach myślą modelka i gwiazda Instagrama Lilly Marchel i Mister Polski Kuba Kucner!

Kilka słów o samych rurkach

Wydaje się, że rurki pojawiły się w męskich szafach stosunkowo niedawno. Nic bardziej mylnego! Już w latach 70. XX wieku takie spodnie wkroczyły do męskiej mody i od razu podbiły serca gwiazd rocka. Trudno Ci w to uwierzyć? Rzuć okiem na zdjęcia Micka Jaggera, Jima Morrisona czy Davida Bowiego. Wszyscy oni nosili obcisłe spodnie już 40 lat temu!

Choć w latach 70. nikomu nie przyszło do głowy podważać męskości gwiazd rocka, dziś męskie spodnie rurki wzbudzają wiele kontrowersji.

Opinie o męskich spodniach – rurkach

Ich przeciwnicy zarzucają im, że są niewygodne i w ogóle nie da się w nich poruszać. Z ich wypowiedzi często można wywnioskować, że samo założenie rurek nieodwracalnie zamienia prawdziwego faceta w wystraszonego gogusia. Sami więc nigdy nie zaryzykowali nawet ich dotknięcia, w obawie, że zamiast do pubu na piwo, trafią do kosmetyczki na manicure.

Z drugiej strony przemawiają głosy cieszące się, że faceci mają wreszcie większy wybór niż męskie spodnie jeansowe o prostym kroju i sportowe dresy. Odpowiednio rurki dobrane potrafią świetnie podkreślić atuty męskiej sylwetki i w ogóle nie krępują ruchów. Za obcisłymi spodniami przemawiają też zdania niektórych kobiet.

Zagubieni wśród masy kompletnie sprzecznych opinii, postanowiliśmy zapytać co na ten temat sądzą nasze gwiazdy. Któż może wiedzieć więcej na ten temat, niż supergwiazda Instagrama oraz obiekt westchnień tysięcy kobiet?

Lilly o rurkach

Lilly Marchel jest marzeniem niejednego mężczyzny. Nic dziwnego – w końcu to jedna z najpiękniejszych polskich modelek. Wielu facetów głowi się, jak zdobyć serce takiej kobiety. Jeśli i Ty zastanawiasz się, jaki styl u mężczyzn preferuje ta piękność, mamy dla Ciebie odpowiedź. Zapytaliśmy naszą Lilly, co sądzi o męskich spodniach – rurkach i ich wielbicielach.

– Nie przeszkadzają mi faceci którzy noszą takie spodnie (oczywiście mówimy o rurkach a nie legginsach, bo różne przypadki widziałam), ale jeśli chodzi o mój gust, to jednak wolę mieć bardziej obcisłe spodnie, niż mój facet – opowiedziała.

Wygląda więc na to, że Lilly ma nieco tradycyjne podejście do męskiej mody. Choć naszym zdaniem nieważne, jak obcisłe spodnie miałby jej facet – i tak to ona będzie przyciągać wszystkie spojrzenia!

Co o rurkach sądzi Kuba Kucner?

Kuba Kucner to oficjalnie najprzystojniejszy obecnie facet w Polsce. Jest też obiektem westchnień tysięcy kobiet. Jeśli i Ty chcesz mieć takie powodzenie, powinieneś niewątpliwie się na nim wzorować, przynajmniej w kwestii stylówki.

Kuba znany jest też ze swojego zamiłowania do siłowni. Jeśli więc zastanawiasz się, jak czy rurki są wygodne dla faceta o atletycznej sylwetce, Kuba jest odpowiednią osobą, by rozwiać Twoje wątpliwości.

– Lubię spodnie zwężane u dołu. Dobrze się w takich czuję i mimo że trenuję na siłowni nie mam jakoś nienaturalnie rozbudowanych mięśni nóg. Taki krój spodni bardzo mi odpowiada i dobrze się w nim prezentuję – odpowiedział Kuba.

Mamy nadzieję, że opinie Lilly Marchel i Kuby Kucnera na temat męskich rurek były dla Ciebie pomocne. A Ty co sądzisz o obcisłych spodniach? Masz już w swojej szafie jeden, a może kilka egzemplarzy rurek? Jeśli nie boisz się modowych eksperymentów, zobacz też jak nosić spodnie z dziurami!


Sklep OZONEE
 

Dołącz do dyskusji 2 komentarze

Odpowiedz