fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

mundur

15 sierpnia obchodzimy Święto Wojska Polskiego. Z tej okazji przyjrzymy się wojskowości z nieco innej perspektywy. Militaria od pewnego czasu cieszą się dużym powodzeniem w świecie mody. Dlatego też, korzystając z tego wyjątkowego dnia, przedstawimy nam naszą propozycję wojskowej stylizacji.

Militarny styl w modzie – w co się ubrać?

Wojskowa moda jest stałym gościem wśród trendów mody męskiej, zwłaszcza w okresie jesienno- zimowym. Niezwykłą popularnością cieszy się zwłaszcza wzór moro, który od lat jest obecny w casualowej modzie i nie wygląda na to, by miał w najbliższym czasie się z nią pożegnać. Równie dużym powodzeniem cieszą się też bojówki, które również wywodzą się od żołnierzy.

miejski mundur, czyli Stylizacja w militarnym stylu

Nasza propozycja stylizacji łączy w sobie cechy charakterystyczne dla wojskowego stylu. Nie mogło zabraknąć tutaj wzoru moro – w tej roli dobrze sprawdzi się t-shirt, do którego dobrze wyglądać będą spodnie w korespondującym, ciemnozielonym kolorze. Do tego, trochę bardziej codzienne, sneakersy w tej samej kolorystyce oraz typowo militarny akcent w biżuterii – łańcuszek.

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o wojskowości w modzie, to zachęcamy do przeczytania naszego artykułu o stylu militarnym według Matthew Zorpasa.

wyprzedaż do 70%

ZOBACZ NA OZONEE


 

Odpowiedz