fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Okres świąt, kojarzy się z masą jedzenia, rodzinną atmosferą i prezentami. Patrząc wstecz, myślisz sobie, że dostałeś już wszystkie najgorsze prezenty pod choinkę? Nie licz na to, że pomysły babć, cioć i partnerek nagle się wyczerpały. Podpowiadamy – czego nie kupować, aby uniknąć rozczarowania.

wyprzedaż do 70%

Najgorsze prezenty pod choinkę – unikaj ich jak ognia

Prezenty pod choinkę nie od dziś budzą skrajne emocje. Które z nich omijać szerokim łukiem w przedświątecznym szaleństwie?

1. Kosmetyki to standard

Drogerie kosmetyczne w okresie świątecznym dosłownie ,,rozdają’’ promocje na perfumy, zestawy kosmetyczne. Ledwo co się obejrzysz, a połowa Twojej rodziny łącznie z Tobą będzie zadbana ,,od stóp do głów”. Co gorsza, możesz kolejny raz być ,,szczęśliwcem’’ testującym nieudany zapach perfum. Usłyszysz: krem na zmarszczki – przecież jestem taka młoda, dezodorant – czy ja śmierdzę? Nie dokładaj sobie rozrywki w te święta i unikaj kosmetyków w swoich prezentach.

mężczyzna w bieliźnie

2.Wnusiu, kupiłam ci zwierzątko

Zwierzęta, to nie przedmioty, dlatego kupowanie ich jako prezent pod choinkę jest zdecydowanie nietrafionym pomysłem. Nawet, jeśli miał być to upominek dla Twojego chrześniaka – tym razem pokieruj się rozsądkiem, a nie sercem.

szczeniak

3. Bielizna nie na każdą okazję

Skarpetki dla taty, kalesony dla brata, majtki dla siostry to zdecydowanie najgorsze prezenty ‘ever’. Bielizna osobista sprawdzi się tylko w jednym przypadku – jako upominek dla Twojej miłości. Chyba, że świadomie chcesz wpędzić w zakłopotanie, nie tylko osobę obdarowywaną, ale i całą rodzinę.

bielizna

4. Gadżet doprowadzający do łez

Fajny gadżet, to nie taki, który śmieszy, ale jest użyteczny. Dlatego zrezygnuj z wszelkich upominków w postaci ceramicznych figurek płodności, talizmanów przynoszących szczęście, prezentów typu: ,,Wabik na męża’’, ,,Wabik na dziewczyny’’ i koszulek z napisami śmieszącymi jedynie Ciebie.

ceramiczne figurki

5. Prezent niedostosowany do wieku

Najgorsze prezenty pod choinkę to te, które nie współgrają z wiekiem obdarowywanego. Dla przykładu: masz 10 lat, a dostajesz zestaw do golenia lub dajesz osobie w kwiecie wieku – prezent, jak dla małolata. To nie może się udać!

płaczące dziecko

6. Prezent dla Ciebie, ale jednak dla siebie

Najgorsze, co możesz zrobić, to dać komuś prezent, który będzie dla Was. To tak, jakbyś kupił mamie –  garczki, w których gotuje dla wszystkich domowników i powiedział, że są dla niej – już nie mówiąc, że jest to marny upominek.

Jeśli nie masz pomysłu na prezent dla dziewczyny, sprawdź jaki prezent możesz jej kupić.

Pomysły na prezenty mogą być udane, jeśli będą przemyślane!


 

Odpowiedz