fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Rok 2019 zapowiada się bardzo obiecująco. Już w ciągu najbliższych miesięcy zobaczymy wiele długo wyczekiwanych superprodukcji. Na co szczególnie warto czekać? Które nowe filmy w 2019 roku warto uwzględnić w kalendarzu?

wyprzedaż do 70%

Nowe filmy 2019 – co wejdzie na ekrany kin?

Wygląda na to, że czeka nas rok pełen gorących premier kinowych. Pośród nowych filmów 2019 dominują animacje i filmy o superbohaerach, ale propozycji jest dużo więcej. Oto tytuły, na które czekają wszyscy. Przedstawimy nowe filmy 2019, które niebawem wejdą do kin.

„Kapitan Marvel”, czyli pierwsza superbohaterka

Już 8 marca do kin trafi kolejny film od Marvel Studios. Mowa tu oczywiście o długo wyczekiwanej produkcji o superbohaterce „Kapitan Marvel”. Akcja toczy się w latach 90., gdy Ziemia pogrążona jest w wojnie pomiędzy dwiema wrogimi rasami. W rolach głównych zobaczmy Brie Larson, Samuela L. Jackson oraz Djimon Hounsou.

Zobacz też, co wiemy o nowym filmie Diablo. Wyścig o wszystko. Czy warto iść do kina?

„Avengers 4: Endgame”

Jak zakończy się pojedynek Avengersów z Szalonym Tytanem Thanosem? Czy superbohaerom uda się pozbierać po dosyć dramatycznych wydarzeniach z poprzedniej części? Tego dowiemy się już 25 kwietnia, gdy w kinach ukaże się czwarta odsłona cyklu – „Endgame”.

„Spider-Man: Far From Home”

Nowy film o Człowieku-Pająku ujrzy światło dziennie już 5 lipca. Będzie to druga część przygód Spidermana, który tym razem zmierzy się ze złoczyńcą Mysterio. Co jeszcze wydarzy się w najnowszej produkcji? Tego dowiemy się w kinie!

„Jak wytresować smoka 3”

Ostatnia odsłona przygód Czkawki i Szczerbatka trafi na ekrany kin 15 lutego. Tym razem bohaterowie będą musieli zmierzyć się z wyjątkowo trudnym zadaniem, a nagłe zauroczenie Szczerbatka piękną smoczycą zagrozi bezpieczeństwu całej wioski. Czy uda się ją uratować?

„Kobiety Mafii 2”

Gangsterzy, przemyt narkotyków, zabójstwa i porwania – czy może być coś lepszego jeśli chodzi o klasykę gtunku? To wszystko zobaczymy w najnowszym filmie Patryka Vegi, już 22 lutego!

„Star Wars Episode IX”

Zwieńczenie nowej trylogii Star Wars to największe filmowe wydarzenie w roku 2019. Szykuje się wiele powrotów, w tym jeden szczególnie zaskakujący. Czy plotki okażą się prawdziwe? Przekonamy się 20 grudnia.

Poczytaj też o kinowym hicie Aquaman i sprawdź, dlaczego warto go zobaczyć.


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz