fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Najmodniejszy kolor roku Pantone 2019 już wybrany! Tym razem marka Pantone wskazała barwę Living Coral, synonim energii i afirmacji życia. Trzeba przyznać, że nadchodzący rok maluje się w wyjątkowo pozytywnych barwach.

wyprzedaż do 70%

Pantone 2019, czyli najmodniejszy kolor w bieżącym roku

Kolorem roku 2019 według Pantone będzie Living Colar, czyli „afirmujący życie” koral o subtelnym złotawym odcieniu. Dlaczego akurat ten kolor? Zdaniem specjalistów firmy Pantone Living Colar to ciepła, słoneczna barwa, która wręcz zaraża optymizmem i pogodą ducha, a tego właśnie będzie nam najbardziej potrzeba w nadchodzącym roku. W dobie mediów społecznościowych potrzebujmy więcej autentycznych doświadczeń i pozytywnej energii, a złoto-koralowy odcień ma zachęcać nas do ekspresji i radości.

Pantone 2019 i Living Colar w modzie – jak go nosić?

Odcień koralowy zdążył zagościć już na największych światowych wybiegach. Propozycji w tym kolorze nie brakuje także w dziale mody męskiej. Koralowe swetry, bluzy, koszule czy T-shirty najlepiej prezentują się w zestawieniu z ciemniejszą garderobą. Czarne, dopasowane jeansy lub granatowe albo szare chinosy sprawdzą się najlepiej.

Zobacz też, jaki kolor był najmodniejszy w roku 2018.


 

Odpowiedz