fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Wybory Mister Supranational 2017 już za nami. Było ekstra, ale teraz musimy poczekać na kolejną edycję do przyszłego roku. Podczas finału mieliśmy okazję poznać kilku uczestników konkursu, m.in. Hectora Pargę z Meksyku. – Modeling nie jest łatwą branżą – twierdzi nasz rozmówca, który w Krynicy-Zdrój zdobył tytuł IV wicemistera.  

– Jak przygotowywałeś się do konkursu Mister Supranational 2017, czy miałeś czas dla siebie?
– Muszę przyznać, że nie miałem zbyt wiele czasu, aby specjalnie się przygotować – moje krajowe zawody odbywały się na trzy tygodnie przed wyjazdem do Polski. Skupiłem się na tym, aby jeść prawidłowo i wykonywać jak najwięcej ćwiczeń w tym ostatnim okresie.

– Mamy nadzieję, że nie unikasz zabawy, jak spędzasz wolny czas?
– W wolnych chwilach chodzę na rodeo. Być może nie uwierzycie, ale jestem prawdziwym ujeżdżaczem byków! Bardzo lubię również długie konne przejażdżki oraz wszystkie inne okazje, kiedy mogę obcować z naturą.

– Czy już kiedyś wcześniej odwiedziłeś Polskę? Co najbardziej zaskoczyło Cię w naszym kraju?
– To był mój pierwszy raz, kiedy wybrałem się w tak daleką podróż za ocean. Dla mnie Polska jest niesamowita – szczególnie kultura oraz ludzie. Zapewne nie widzieliśmy wszystkiego, ale od razu zakochałem się w waszym kraju!

– Miło nam to słyszeć! A nad jakim projektem zamierzasz teraz pracować? Jakie są twoje plany?
– Chcę skupić się na mojej karierze w branży modowej. Priorytetem jest dla mnie także ukończenie szkoły – studiuję obecnie weterynarię. W przyszłości, chciałbym podróżować po świecie jak najwięcej.

– Masz już pewne doświadczenie, co doradziłbyś osobom, które dopiero zaczynają pracę modela?
– Warto zdawać sobie sprawę, że modeling nie jest łatwą branżą – trzeba być naprawdę cierpliwym, czekać na swoją szansę. Najważniejszą jednak rzeczą jest bycie wiernym sobie oraz własnym przekonaniom, wtedy można osiągnąć wszystko i zajść tak daleko jak tego sobie życzymy.

– Pytanie prosto z mostu: czy podobały Ci się nasze polskie dziewczyny?
– Mój Boże, nigdy nie widziałem tak cudownych dziewczyn o pięknych oczach i delikatnej skórze. Bardzo mi się podobały!

– Jesteśmy w stanie w to uwierzyć. Na koniec coś łatwego. Jakie polskie danie najbardziej Ci smakowało?
– Wstyd przyznać, ale nie znam nazw potraw, które dane mi było spróbować. Uwielbiam jednak wasze jedzenie! Z natury jestem głodomorem i zjadłbym wszystko, co przed mną postawicie.

– Dziękujemy za rozmowę.

El día de hoy es la final de Mr Supranational 2017 a partir de ls 8pm de Polonia, al rededor de las 12 pm en Chihuahua, pueden estar al pendiente en la página oficial de Mr Supranational en Facebook , MIL GRACIAS POR TODO SU APOYO DURANTE ESTE CERTAMEN ,Vamos 🇲🇽 México 🇲🇽 #HP #mistersupranationalmexico2017 Vote for your favorite candidate on Vodi to help him secure a spot in the Top 10! http://vodi.io/b/MISTERSUPRA17FB1 @czarnypotok @aquacitypoprad @krytastrelnicamajerpodlesom @officialmistersupranational @ozonee.pl @ozonee.de @aquacitypoprad #hotelhills @MuszyniankaWodaNaturalna @bpfunclub @semilac @horizontresort @mokotowska58 @zarembaacademy @KlubMontibello @realmissosology @officialglobalbeauties @krytastrelnicamajerpodlesom @Vodi.app @arthur_aleksanian #mistersupranational @semilac @hkpoprad #selfcollection #muszynianka @luiza_avagyan__sport Official photographer: @lcorodrigues

Post udostępniony przez Hector Parga (@hectorprga)


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz