Wybory Mister Supranational 2017 już za nami. Było ekstra, ale teraz musimy poczekać na kolejną edycję do przyszłego roku. Podczas finału mieliśmy okazję poznać kilku uczestników konkursu, m.in. Hectora Pargę z Meksyku. – Modeling nie jest łatwą branżą – twierdzi nasz rozmówca, który w Krynicy-Zdrój zdobył tytuł IV wicemistera.  

– Jak przygotowywałeś się do konkursu Mister Supranational 2017, czy miałeś czas dla siebie?
– Muszę przyznać, że nie miałem zbyt wiele czasu, aby specjalnie się przygotować – moje krajowe zawody odbywały się na trzy tygodnie przed wyjazdem do Polski. Skupiłem się na tym, aby jeść prawidłowo i wykonywać jak najwięcej ćwiczeń w tym ostatnim okresie.

– Mamy nadzieję, że nie unikasz zabawy, jak spędzasz wolny czas?
– W wolnych chwilach chodzę na rodeo. Być może nie uwierzycie, ale jestem prawdziwym ujeżdżaczem byków! Bardzo lubię również długie konne przejażdżki oraz wszystkie inne okazje, kiedy mogę obcować z naturą.

– Czy już kiedyś wcześniej odwiedziłeś Polskę? Co najbardziej zaskoczyło Cię w naszym kraju?
– To był mój pierwszy raz, kiedy wybrałem się w tak daleką podróż za ocean. Dla mnie Polska jest niesamowita – szczególnie kultura oraz ludzie. Zapewne nie widzieliśmy wszystkiego, ale od razu zakochałem się w waszym kraju!

– Miło nam to słyszeć! A nad jakim projektem zamierzasz teraz pracować? Jakie są twoje plany?
– Chcę skupić się na mojej karierze w branży modowej. Priorytetem jest dla mnie także ukończenie szkoły – studiuję obecnie weterynarię. W przyszłości, chciałbym podróżować po świecie jak najwięcej.

– Masz już pewne doświadczenie, co doradziłbyś osobom, które dopiero zaczynają pracę modela?
– Warto zdawać sobie sprawę, że modeling nie jest łatwą branżą – trzeba być naprawdę cierpliwym, czekać na swoją szansę. Najważniejszą jednak rzeczą jest bycie wiernym sobie oraz własnym przekonaniom, wtedy można osiągnąć wszystko i zajść tak daleko jak tego sobie życzymy.

– Pytanie prosto z mostu: czy podobały Ci się nasze polskie dziewczyny?
– Mój Boże, nigdy nie widziałem tak cudownych dziewczyn o pięknych oczach i delikatnej skórze. Bardzo mi się podobały!

– Jesteśmy w stanie w to uwierzyć. Na koniec coś łatwego. Jakie polskie danie najbardziej Ci smakowało?
– Wstyd przyznać, ale nie znam nazw potraw, które dane mi było spróbować. Uwielbiam jednak wasze jedzenie! Z natury jestem głodomorem i zjadłbym wszystko, co przed mną postawicie.

– Dziękujemy za rozmowę.

El día de hoy es la final de Mr Supranational 2017 a partir de ls 8pm de Polonia, al rededor de las 12 pm en Chihuahua, pueden estar al pendiente en la página oficial de Mr Supranational en Facebook , MIL GRACIAS POR TODO SU APOYO DURANTE ESTE CERTAMEN ,Vamos 🇲🇽 México 🇲🇽 #HP #mistersupranationalmexico2017 Vote for your favorite candidate on Vodi to help him secure a spot in the Top 10! http://vodi.io/b/MISTERSUPRA17FB1 @czarnypotok @aquacitypoprad @krytastrelnicamajerpodlesom @officialmistersupranational @ozonee.pl @ozonee.de @aquacitypoprad #hotelhills @MuszyniankaWodaNaturalna @bpfunclub @semilac @horizontresort @mokotowska58 @zarembaacademy @KlubMontibello @realmissosology @officialglobalbeauties @krytastrelnicamajerpodlesom @Vodi.app @arthur_aleksanian #mistersupranational @semilac @hkpoprad #selfcollection #muszynianka @luiza_avagyan__sport Official photographer: @lcorodrigues

Post udostępniony przez Hector Parga (@hectorprga)

Sklep OZONEE
 

Zostaw odpowiedź