fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

rafal-maslak-fuertaventura
Źródło: Oficjalny profil Rafała Maślaka na Instagramie @rafalmaslak

Rafał Maślak, mimo niezwykle pracowitego sezonu, nadal nie zwalnia tempa.
Właśnie wrócił z rajskiej Fuerteventury. Fani i fanki, którzy obserwują jego profil na Facebooku, Instagramie oraz Snapchacie, mogli na bieżąco śledzić pobyt na wyspie.

Owocem podróży na Wyspy Kanaryjskie są świetne zdjęcia, wykonane przez utalentowanego fotografa – Kubę Szczuckiego.

Mister Polski nie mógł wybrać lepszego momentu na podróż. Podczas gdy w Polsce cieszyliśmy się, gdy słupki rtęci za oknem przekroczyły 15 stopni, on wygrzewał się w pełnym słońcu i temperaturze 30 stopni! Zazdrościmy, zazdrościmy… 🙂

W trakcie pobytu na Fuerteventurze, wraz ze swoją ekipą, przemierzał wietrzną wyspę wzdłuż i wszerz w poszukiwaniu idealnych warunków do przeprowadzenia sesji zdjęciowych.
Praca pracą, ale co należy pochwalić – Mister Polski nie szukał wymówek i w czasie intensywnego wyjazdu znalazł czas na sumienne treningi.

Miał też czas na relaks i garść istotnych przemyśleń. Pobyt na wyspie świetnie na niego wpłynął. Jak sam powiedział: „znalazł w sobie nowe pokłady energii” i wraca do Polski „z głową pełną pomysłów”.
Na Instagramie zdradził swoim fanom, że szykuje zmianę wizerunkową, czego zapowiedzią było wysmakowane, czarno-białe zdjęcie, które prezentujemy.

Szczególnie cieszy nas fakt, że Mister Polski spakował ze sobą w daleką podróż ubrania z letniej kolekcji Ozonee. Rafał ma na sobie biały T-shirt z nadrukiem oraz czarne spodenki z kolekcji GLO STORY. Do tego zestawu idealnie pasują lekkie trampki slip-on.

Rafale, witamy z powrotem w Polsce 🙂

rafal-maslak-fuertaventura-ciuchy-ozonee
Źródło: Rafał Maślak, Facebook


 

Odpowiedz