fbpx Przeskocz do głównej zawartości.


Postaci Spider-Mana nie trzeba nikomu przedstawiać. Seria podbija serca osób w każdym wieku, zaskakując dynamiczną akcją i znakomitą fabułą. Sceny akcji potrafią zmrozić krew w żyłach, a obsada nie pozwala oderwać oczu od ekranu. Gotowy na wkroczenie do świata Człowieka-Pająka?

Pajęcza legenda

Kolejny reboot serii o człowieku z pajęczymi zdolnościami stawia duże wyzwanie przed Parkerem. W tym przypadki musi on przeciwstawić się nowemu czarnemu charakterowi, czyli postaci Volture’a. W grę wchodzi dominacja nad światem i sprzedaż bardzo potężnej broni, którą za wszelką cenę chcą zdobyć przestępcy. Przygotuj się na zjawiskowe sceny morderczej walki pomiędzy złem, a dobrem.

Dodatkowo w filmie zobaczymy Iron Mana, co jest wyjątkową gratką dla fanów serii z Odrzutowym Panem w roli głównej.

 

Ubierz się jak człowiek-pająk

Strój Spider-Mana charakteryzuje się swoimi czerwono-niebieskimi barwami, które ułatwiają mu poruszanie się po mieście i tworzą rodzaj znaku rozpoznawczego. Jeśli i Ty chcesz się wyróżnić z tłumu, albo kochasz tę postać – mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia. Ubierz się jak Spider-Man!

Zdecyduj się na czerwony t-shirt , nieco luźniejszą, niebieską bluzę z kapturem oraz joggery w tym samym kolorze. Takie barwy pozwolą na wykreowanie wizerunku rodem z Marvelowskiej bajki. Spider-Man walczy po stronie dobra, wzbudza zachwyt swoją obecnością, a jego look nadaje trochę kolorytu szarej codzienności. Wchodząc w jego rolę możesz zastanowić się, jakim innym bohaterem chciałbyś być.

Sklep OZONEE
 

Odpowiedz