fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Spodnie jogger z szelkami – nowa odsłona popularnego modeluŻadnemu miłośnikowi mody raczej nie trzeba tłumaczyć, że nowe trendy potrafią zaskakiwać. I tak klasyczny model joggerów, który kochają przede wszystkim miłośnicy casualu, postanowiono trochę ulepszyć i wyposażyć w… szelki. Jak nosić ten nietypowy model?

wyprzedaż do 70%

Spodnie jogger z szelkami – nowy wymiar streetwearu?

Joggery z szelkami to na pewno nowość w modzie na co dzień. Choć to trochę bardziej nietypowa opcja niż wygodne dresy męskie ze ściągaczem, to dobranie odpowiedniej stylizacji nie powinno być problemem.

Jeśli chodzi o oryginalność w codziennym stylu, to streetwear nie ma sobie równych. Luźne ciuchy, napisy, oryginalne buty – przy tym stylu najczęściej wszystkie chwyty są dozwolone. Dlatego jeśli chcesz wypróbować joggery z szelkami, to właśnie ten styl przyjdzie Ci z pomocą.

Jak nosić joggery z szelkami?

Raczej nie polecamy traktowania szelek przy joggerach jak tych przy ogrodniczkach, bo założone na t-shirt mogą wyglądać… co najmniej dziwnie. Lepiej, jeśli szelki będą luźno opadać wzdłuż nóg.  Do tego pasować będzie właśnie dłuższy t-shirt, najlepiej z widocznym napisem, by zachować streetwearowy vibe. Na nogi załóż ulubione sneakersy i ciesz się oryginalną, a przy tym wygodną stylizacją!


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz