fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

David Beckham znany jest z wyjątkowego wyczucia stylu, dlatego też po zakończeniu swojej kariery piłkarskiej coraz wyraźniej zaznaczał swoją obecność w świecie mody. Jak styl Beckhama zmieniał się na przestrzeni lat?

Ekstrawagancki styl Beckhama

Na przestrzeni lat David Beckham pokazywał się w różnych stylizacjach, które nie zawsze pozostawały w szeroko pojętej klasyce. W latach 90. styl Beckhama pozostawał raczej przy starym, dobrym casualu, ale już na początku lat dwutysięcznych w grę weszły żywsze, bardziej jaskrawe kolory czy też nietypowe kroje i materiały. David nie bał się eksperymentować, czego przykładem może być jego słynny błękitny garnitur, długie, skórzane płaszcze czy ortalionowe dresy. Z upływem lat styl piłkarza coraz bardziej szedł w kierunku elegancji.

Współczesny Beckham, czyli przede wszystkim elegancja

Teraźniejszy styl Davida Beckhama to przede wszystkim klasyka elegancji. Były piłkarz lubuje się przede wszystkim w czarnym kolorze, czy to w formie garniturów podczas eleganckich eventów, czy też w stylu codziennym. Elegancki styl Beckhama, przejawiający się przede wszystkim w klasycznie skrojonych garniturach, jest z pewnością wzorem do naśladowania dla każdego fana stylu formalnego. Wraz z upływem czasu styl ten stał się na pewno bardziej wyrafinowany i dopracowany – jak na prawdziwą ikonę mody przystało.

Styl Davida Beckhama – zobacz jak się zmieniał!

 

Styl Davida Beckhama – zobacz jak się zmieniał!
Styl Davida Beckhama – zobacz jak się zmieniał!


Sklep OZONEE
 

Dołącz do dyskusji 2 komentarze

Odpowiedz