fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Czujesz, że coś się między Wami wypaliło, związek nie daje dawnego szczęścia i czegoś w nim brakuje? Rozstania nigdy nie są łatwe, ale musisz stawić temu czoła, jak prawdziwy mężczyzna. Dziś podpowiemy Ci jak zerwać z dziewczyną z klasą i tak, by jej nie zranić.

wyprzedaż do 70%

Jak zerwać z dziewczyną i zrobić to z klasą?

Przede wszystkim zrób to osobiście. Nie chowaj się za SMS-ami, e-mailami czy Facebookiem, bo osoba, z którą coś tak długo Cię łączyło zasługuje na szacunek i szczere wyjaśnienia. Postaraj się zaaranżować spotkanie w jakimś neutralnym miejscu. Niech to będzie kawiarnia, cicha restauracja czy park. Dzięki temu uchronisz się przed głośną awanturą, jaką dziewczyna mogłaby Ci zafundować, gdybyście spotkali się w jej mieszkaniu. Ważne, abyś już wcześniej zasugerował jej, po co się spotykacie. Powiedz, że od pewnego czasu nie układa się między Wami najlepiej i o tym właśnie zamierzasz z nią rozmawiać.

Poczytaj też, jak rozmawiać z dziewczyną na tinderze

Smutna dziewczyna

Zrywasz z dziewczyną? Bądź szczery!

Kiedy zrywasz z dziewczyną powinieneś być z nią szczery i wytłumaczyć jej, dlaczego podejmujesz taką decyzję. Po pierwsze, jesteś jej to po prostu winien. Po drugie, jeśli ona zrozumie Twoje powody, być może łatwiej będzie jej pogodzić się ze wszystkim i zacząć od nowa z kimś innym.

Podczas rozmowy bądź delikatny, ale stanowczy. Daj jej do zrozumienia, że to definitywny koniec i nie rób nadziei na to, że może jeszcze zmienisz zdanie. Przygotuj się, że dziewczyna zacznie płakać lub prosić o jeszcze jedną szansę. Najgorsze, co możesz zrobić, to ulec tym emocjom. Przedłużając jej nadzieję, krzywdzisz i ją, i siebie. Bądź zdecydowany, a wtedy ona szybciej oswoi się z myślą o Waszym rozstaniu.

Co to jest catfishing? Nie daj się nabrać w wirtualnym świecie.

Przyjaźń po rozstaniu?

To, czy uda Wam się zostać przyjaciółmi lub przynajmniej utrzymać poprawne kontakty zależy od wielu czynników. Nie obiecuj jej przyjaźni do grobowej deski, bo takie deklaracje na tym etapie tylko ją zranią. Dla Was obojga byłoby lepiej, gdybyście na jakiś czas po rozstaniu zaniechali kontaktu. Gdy emocje opadną, możecie porozmawiać o tym, czy koleżeństwo w ogóle wchodzi w grę.

Zobacz też, jak rozmawiać z dziewczyną podczas pierwszej randki


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz