fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Mother with her baby playing with pet on the floor at the kitchen at home

Już niedługo święto najważniejszej kobiety w Twoim życiu. Co sprezentować jej z tej okazji i jak się ubrać, by była dumna ze stylu najukochańszego syna?

Bez obaw, jak zwykle przyjdziemy Ci z pomocą! Jeśli jeszcze nie wpadłeś na żaden genialny pomysł i do teraz nie przygotowałeś odpowiedniego prezentu, zdaj się na nas, a z pewnością zapunktujesz u swojej rodzicielki.

IDEALNY Prezent DLA MAMY

Nic nie zastąpi znajomości preferencji i zainteresowań Twojej Matki. Tylko Ty możesz wiedzieć, z czego cieszyłaby się najbardziej. Jeśli jednak do teraz tego nie wykminiłeś, musisz wybrać sprawdzony i uniwersalny prezent, który doceni każda kobieta:

  • Bukiet kwiatów i czekoladki;Podwójne zaproszenie do teatru (jeśli chcesz się jeszcze bardziej przypodobać, to Ty wybierz się z nią na sztukę!);
  • Kolacja w najmodniejszej restauracji;
  • Voucher na masaż bądź zabieg SPA.

Prezent już masz, teraz druga, ale równie ważna sprawa, czyli odpowiedni strój. Przy tej okazji postaw na casual w stonowanych barwach i klasycznych fasonach. Jeśli wybrałeś opcję teatru bądź ekskluzywnej knajpki, rozważ założenie koszuli lub/i nałożenie casualowej bawełnianej marynarki z łatami na łokciach. Na przełamanie buty w jednym z najmodniejszych w tym sezonie kolorów, czyli karmelowym.

Sklep OZONEE
 

Odpowiedz