fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

egzamin

Do tego – jak to mówią – najważniejszego egzaminu w życiu – przygotowywałeś się pewnie całe ostatnie trzy lata (a przynajmniej trzy miesiące :)). Skoro Ty zadbałeś o odpowiednie wyposażenie głowy, pozwól nam Ci doradzić chociaż w kwestii odpowiedniego ubrania.

Jeszcze nie tak dawno bawiłeś się na studniówce. Już wtedy w przygotowanym specjalnie na tę okazję artykule (“Lansy i bansy na studniówce – trendy 2016“) radziliśmy Ci wybrać stylówkę, w której śmiało będziesz mógł pojawić się także na maturze. Jeśli nas posłuchałeś, problem masz z głowy. Nie? W takim razie czekają Cię małe zakupy. Ale najpierw wysłuchaj naszych porad.

Garnitur, a może zestaw koordynowany?

Jeśli postawisz na to pierwsze, przypominamy, że egzaminy odbywają się za dnia, dlatego czarny garniak raczej się nie sprawdzi. Polecamy za to grafitowy bądź garnitur w kolorze granatu, który od lat jest najgorętszym trendem oficjalnej mody.

Wolisz nieco (podkreślam – nieco) bardziej luźną stylizację? Nie ma problemu! Wybierz klasyczne chinosy w ciemnym kolorze, a do tego białą koszulę. Boisz się nudy? Postaw na koszulę z oryginalnym detalem, na przykład ciemniejszą plisą przy guzikach. Na górę granatowa marynarka, która sprawdzi się nie tylko na maturze ale i w mniej formalnych zestawach oraz ciemnoniebieskie klasyczne buty.
W takiej stylizacji egzamin ze znajomości mody masz zaliczony na 100%! Trzymam kciuki byś w innych dziedzinach poradził sobie równie dobrze 🙂

 

Źródło zdjęcia głównego:


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz