fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Pamiętasz, że już 14 lutego Walentynki? W tym roku będziemy obchodzić je w zaciszu domowym. Dla faceta to święto często nie ma większego znaczenia, bo każdy dzień z ukochaną jest wart celebrowania. Kobiety jednak często przykładają wagę do tego dnia. Jeśli nie masz pomysłu na Walentynki w domu, podpowiadamy 5 patentów na spędzenie ich wspólnie.

Odpowiedni prezent walentynkowy dla dziewczyny nie zawsze musi oznaczać podarunek prosto ze sklepu. Dużo cenniejsze są wspólne doświadczenia, które z czasem przekształcą się w miłe wspomnienia. Każda kochająca dziewczyna na pewno je doceni. Pandemiczny czas nieco ogranicza możliwości, ale zmusza też jednocześnie do większej niż zwykle kreatywności. Porzuć banalne pomysły typu seans filmowy – to można zrobić codziennie. Wymyśl coś na Walentynki dla dziewczyny, co na pewno ją zaskoczy. Pomożemy Ci zabłysnąć i zyskać w jej oczach kilka dodatkowych punktów. 

wyprzedaż do 70%

1. Walentynki na Whatsapp 

Kto powiedział, że Święta Zakochanych nie można zacząć obchodzić wcześniej niż 14 lutego? 1 lutego to dobry termin, by rozpocząć Walentynki na Whatsapp lub innym komunikatorze internetowym. Codziennie od dziś (do 1 lutego) do Walentynek wysyłaj jej na dzień dobry jedną rzecz, za którą szczególnie ją cenisz – zwróć uwagę nie tylko na wygląd, ale również na jej „piękny umysł” – bo przecież na pewno ma też cenne wnętrze. W chwilach, gdy będzie jej źle, na pewno przyjemnie będzie jej przypomnieć sobie, że jest Twoim prawdziwym skarbem. 

2. Słoiczek pełen miłości

Pod tym hasłem kryje się ręcznie ozdobiony przez Ciebie słoiczek z zawartością przeznaczoną dla drugiej połówki. To analogowa wersja pierwszego pomysłu. Ozdób taki pojemnik lub słoik własnoręcznie. W środku niech znajdzie się po kilka liścików z Twoimi najlepszymi wspomnieniami z dotychczasowego stażu Waszego związku, a także kilka pikantnych wiadomości. Niech wie, że upływ czasu wcale nie oznacza, że ogień z Twojej strony gaśnie. Taki słoiczek nadaje się nie tylko na Walentynki, ale również na inne okazje, zwłaszcza, gdy widzisz, że komunikacja między wami wymaga „odświeżenia”. Jest to także jeden ze sposobów na podgrzanie atmosfery w związku z dłuższym stażem. Jeśli chcesz poznać więcej, przeczytaj tekst „Flirt w długoletnim związku, czyli “podtrzymać ogień”. 

3. Sportowy prezent walentynkowy dla dziewczyny

Ten sposób obchodzenia wymaga wyczucia i taktu. Nie chcesz w końcu, by pomyślała, że jest pod jakimkolwiek względem niewystarczająca czy za gruba…? Ten pomysł  na Walentynki w domu zrealizujecie na karimacie. Jeśli jesteście oboje wysportowani (lub Ty jesteś podwójnie – za nią również 😉 ), sprawdź na YouTubie kanały, których twórcy zajmują się partner / air yogą dla początkujących. W wyszukiwarkę możesz też wpisać “couples yoga”. Pozycje (asany) bywają na swój sposób naprawdę zabawne, a z drugiej strony, wymagają koncentracji, zgrania oraz koordynacji. To tylko wygląda na łatwe. 

Jeśli oboje wolicie solidnie się wypocić, wybierzcie się do lasu za miasto pobiegać – wciąż nie jest to zabronione. 

4. Coś na Walentynki dla dziewczyny-artystki

Potraktuj ją jak gwiazdę i zarezerwuj jej termin u fotografa, który uchwyci i zatrzyma na zawsze jej piękno. W ramach przygotowań do sesji możesz też dodatkowo umówić wizażystkę. Jeśli jednak wolicie bardziej naturalne zdjęcia, doświadczony fotograf wystarczy. Przed umówieniem sesji koniecznie obejrzyj jego portfolio. Warto tu postawić na kobietę, ponieważ fotografki często potrafią złapać w obiektywie to, co najpiękniejsze u danej modelki. Jeśli fotografem miałby być mężczyzna, dla jej bezpieczeństwa bądź obecny przy takiej zmysłowej sesji ;).

5. Pomysł na Walentynki w domu – kuchenne rewolucje

Jeśli jedną z Waszych wspólnych pasji jest jedzenie, możecie się jej oddać również w Walentynki. Urządźcie razem 2- lub 3-daniową kolację. Niech każde z Was przygotuje po jednym daniu. Zwieńczeniem takiej kolacji może być przygotowany wspólnie deser lub po jednym minideserze od każdego i kieliszek wina. 

14 lutego Walentynki – to już tuż tuż! W tym roku z konieczności spędzamy Święto Zakochanych w domu, ewentualnie w jego okolicach. Jeśli tylko lubicie wspólnie spędzać czas, nawet w czterech ścianach zabraknie Wam polotu i fantazji. Po zapoznaniu się z naszymi pięcioma pomysłami na prezent walentynkowy dla dziewczyny ta data nie będzie Cię już więcej przerażać. Powodzenia! 😉 


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz