fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

2017 rok tradycyjnie obfitował w niezliczoną ilość odważnych, ale też koszmarnych kreacji gwiazd – zarówno na naszym rodzimym podwórku, jak i w Hollywood, czy Cannes. Przedstawiamy Wam subiektywne zestawienie najgorzej ubranych gwiazd, które zaliczają modowe wtopy.

Kluczem ustalenia naszego rankingu była duża częstotliwość wpadek na przestrzeni lat. Pod lupę wzięliśmy oczywiście płeć piękną.

I „Margaret”, Małgorzata Jamroży

Gosia jest piosenkarką, a z wykształcenia projektantem mody, co nie zawsze idzie w parze z udanymi stylizacjami. Animuszu zapewne dodała jej nagroda „Fashion Icon”, którą zdobyła w 2015 roku. Margaret za wszelką cenę próbuję kreować się na prawdziwą ikonę stylu, ale jej zamiłowanie do kokard, łączenie elementów orientu z kiczowatymi koronkami i różem nie wyglądają najlepiej.

II Magda Gessler

Królowa polskich restauracji, ekscentryczna, żywiołowa i czasami aż nazbyt wylewna w mediach społecznościowych kuchmistrzyni. Wydaje się, że Magda żyje w swoim świecie, co przekłada się bezpośrednio na dobór garderoby. Jej wczesny, barokowy styl przeistoczył się z czasem w mieszano-ekstrawagancki. Magda nie stroni od wyrazistych kompletów, sukienek kończących się za kolanem, a jej ulubionymi dodatkami są wszelkiej maści wisiorki, szale, płaszczyki i narzutki.

III „Sarsa” – Marta Markiewicz

Marta Markiewicz to artystka silnie dbająca o wizerunek sceniczny. Wokalnych popisów nie będziemy krytykować, ale czasami trudno zrozumieć jej zamiłowanie do dziwacznych fryzur…

IV Natalia Nykiel

Natalia to kolejna piosenkarka w naszym zestawieniu. Młoda wokalistka, podobnie jak Marta Markiewicz, usilnie próbuje wyróżnić się wizualnie na tle innych wschodzących gwiazd polskiego show biznesu. Wychodzi jej to raz lepiej, raz gorzej. Widać, że Natalka próbuje, ale do stworzenia spójnego wizerunku jeszcze daleka droga.

V Joanna Horodyńska

Stylistka telewizyjna, która corocznie zdobywa wysokie miejsca w plebiscytach na najgorzej ubrane gwiazdy. Joanna zdecydowanie za bardzo chce udowodnić całemu światu, że zna się na modzie, co skutkuje stylizacjami nie tyle złymi, co wręcz śmiesznymi.

VI Nicki Minaj – Onika Tanya Maraj

Amerykańska raperka z ogromnym parciem na szkło stara się za wszelką cenę przyciągnąć uwagę swoim roznegliżowanym ciałem. Problem polega na tym, że Nicki kompletnie nie ma gustu, jeśli chodzi o zakrywanie swojego kształtnego ciała.

VII Bleona Qereti

Piosenkarka regularnie pojawia się w kolorowej prasie, jako gwiazda, która błyszczy w sposób nie do końca udany. Z jakiegoś powodu albańska celebrytka upodobała sobie prześwitujące kreacje…

VIII Bebe Rexha – Bleta Rexha

Kolejna amerykańska gwiazdeczka albańskiego pochodzenia. Bebe lubi eksperymentować ze swoim stylem; szczególnie jeśli chodzi o zbyt ciasne sukienki, które za mocno opinają jej pośladki. To samo tyczy się cekinowanych kombinezonów…

IX Tracee Ellis Ross

Amerykańska aktorka gustująca w „wyszukanych” sukniach. Jej kreacja na American Music Awards przypominała piętrowy, czekoladowy tort i na pewno zostanie długo zapamiętana. Warto wspomnieć, że to nie był jej jednorazowy wyskok.

X Julia Michaels

Kolejna gwiazda, która zapomniała o tym, że czerwony kolor sukni w połączeniu z czerwonym dywanem nie wygląda najlepiej. Julia chciała się wyróżnić, a zamiast tego przypominała świąteczny prezencik – zabrakło tylko kokardki. Jak widać poniżej, piosenkarka bardzo lubi wspomniany kolor.


 

Odpowiedz