fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Już niebawem, a dokładnie 14 września, do kin trafi kolejna produkcja z serii filmów o Predatorze. Czy ma szansę dorównać poprzednim częściom? A może szykuje się kolejne remake’owa klapa?

wyprzedaż do 70%

„Predator” 2018 – premiera filmu

Polska premiera filmu „Predator” wyznaczona została na 14 września 2018 roku. Produkcja nawiązywać ma bezpośrednio do filmu, który zapoczątkował całą serię, czyli słynnego przeboju kinowego z 1987 roku. Oryginalny „Predator” z Arnoldem Schwarzeneggerem w roli głównej to już prawdziwy klasyk i arcydzieło kina akcji. Stał się inspiracją do stworzenia kolejnych odsłon historii, czyli filmów „Predator 2: Starcie w miejskiej dżungli” z 1990 roku, „Obcy kontra Predator” z 2004 oraz „Predators” z 2010.

Czy warto iść do kina na nowego „Predatora”?

Nowy „Predator” to absolutny must see dla każdego prawdziwego fana kina akcji i science fiction. Producenci obiecują nam niezapomniane, trzymające w napięciu widowisko, które zrewolucjonizuje całą serię o znanym najeźdźcy z kosmosu. Ma być to połączenie sci-fi, horroru i westernu rodem z Dzikiego Zachodu. Po takich obietnicach po prostu trzeba wybrać się do kina i wyrobić sobie własne zdanie na temat tej kasowej produkcji.

Zobacz także: jak się ubrać do kina?


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz