fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

w co się ubrać na siłownię

Jesteśmy już w połowie wakacji, więc warto byłoby choć raz wybrać się na siłownię. Podczas ćwiczeń liczy się oczywiście przede wszystkim wygoda, jednak nie oznacza to, że podnosząc ciężary nie można jednocześnie zadbać o dobry styl. W co się ubrać na siłownię?

Stylówka na siłownię – postaw na luz

Niema raczej żadnych wytycznych jeśli chodzi o ubiór na siłownię, oprócz oczywiście obowiązkowych butów sportowych. Jednak najważniejsze jest to, byś podczas ćwiczeń czuł się komfortowo i nie musiał myśleć o źle dopasowanych ciuchach. Większość osób podczas ćwiczeń na siłowni stawia na niezawodny dres, który nie będzie krępował ruchów.

W co się ubrać na siłownię?

Zastanawiasz się, w co się ubrać na siłownię? Twój strój na siłownię zależy w dużej mierze od Twoich preferencji, a także od samej placówki (np. od tego, czy wyposażona jest ona w klimatyzację). Dlatego też proponowana przez nas stylówka jest uniwersalna i przypadnie do gustu wszystkim fanom aktywnego spędzania czasu. Postaw na luźny dres z przewiewnego, bawełnianego materiału a na wierzch narzuć pasującą kolorystycznie bluzę. Do tego sneakersy do biegania i jesteś gotów na swoją dzienną dawkę work-outu!

Sklep OZONEE
 

Odpowiedz