fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Coco Chanel zwykła mawiać, że prostota jest kluczem do prawdziwej elegancji. Co jednak, jeśli sięgasz po klasyczne kroje i dodatki męskie, a nie narzekasz na powodzenie u płci przeciwnej?

Szata nie zdobi człowieka, choć nienaganny wygląd jest dobrą kartą przetargową. Jeśli wciąż wierzysz w to, że kobiety przyciągnie jedynie Twoja osobowość, możesz się nieźle przejechać. Badania dowodzą, że poddajemy się nieustannym ocenom. O powodzeniu u płci przeciwnej decyduje zwykle… 11 sekund. W tym czasie jesteśmy w stanie zweryfikować czy nowo spotkana osoba podoba nam się, czy nie.

wyprzedaż do 70%

6 kroków do lepszego wyglądu

Postanowiłem zestawić 6 najważniejszych i najprostszych tipów, które pomagają mnie i moim kumplom w zdobyciu niewieścich serc.

Wypierz i uprasuj ciuchy

Dla kobiety nie ma nic gorszego niż przepocone i poplamione ubrania. Jeśli już przeprosiłeś się z pralką i proszkiem, nie zapomnij o prasowaniu. Jeśli wciąż nie wiesz, jak działa żelazko, sprawdź moją instrukcję obsługi tego skomplikowanego narzędzia. 😊

Wypastuj buty

Ubłocone i zakurzone buciory to zbrodnia przeciw elegancji nr 2. A wystarczy przetrzeć obuwie szmatką lub kupić nasączoną gąbeczkę i przejechać nią po czubkach butów. Zajmie Ci to 30 sekund, a różnica będzie ogromna!

Schowaj bokserki!

Zastanawiałem się już kiedyś, czy wystające bokserki są trendy. W modzie wszystkie chwyty są dozwolone, choć u wielu pań pomysł może wywołać ból głowy. Najbezpieczniej naciągnąć spodnie wysoko, chyba, że wiesz, że Twoja wybranka kocha Kendricka Lamara. 😊

Polub biżuterię męską

Zegarek i nieśmiertelnik – dlaczego nie! Uzupełnieniem ubioru będzie również bransoletka. Wybieraj te w stylu vintage – plecione lub inkrustowane kamieniami.

Zadbaj o włosy i zarost

Wizyta u barbera lub regularne korzystanie z usług fryzjera sprawi, że będziesz wyglądał schludnie. Nie zapomnij o używaniu specjalnych kosmetyków do włosów i zarostu.

Przytnij paznokcie i nawilżaj dłonie

Nie, używanie kremu nie jest niemęskie. Szorstkie dłonie i długie, brudne pazury sprawią, że odpadniesz w przedbiegach. Pamiętaj o tej zasadzie zwłaszcza, jeśli lubisz dłubać przy samochodach.

Prawda, że łatwizna? Teraz wystarczy wprowadzić plany w życie. 😊

Bransoletka męska ze skóry naturalnej.
Bransoletka męska z koralikami.
Skórzana bransoletka dla mężczyzn.

 

Odpowiedz