fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

„Avengers: Koniec Gry” to dla wielu najważniejsze filmowe wydarzenie tego roku. Co wiemy o nadchodzącej superprodukcji i jakiego finału przygód naszych ulubionych superbohaterów możemy się spodziewać?

wyprzedaż do 70%

„Avengers: Koniec gry” już w kinach

W polskich kinach film pojawił się 25 kwietnia i podobnie, jak wszystkie poprzednie części serii będzie miał prawdziwie gwiazdorską obsadę. Na ekranie wystąpi między innymi Robert Downey Jr., Scarlett Johansson, Marka Ruffalo i Chrisa Eagle.

Swego rodzaju preludium do kolejnej odsłony przygód Avengersów był film „Kapitan Marvel”, który w krótkim czasie zarobił ponad 1 mld dolarów. Czy „Avengers: Koniec Gry” ma szansę pobić ten rekord? Wiele na to wskazuje, bo pierwsze recenzje krytyków i publiczności są entuzjastyczne.

Zobacz też, na jakie premiery filmowe w 2019 roku warto jeszcze czekać.

Jak potoczą się losy superbohaterów?

Fabuła nowego filmu o Avengersach owiana jest tajemnicą. Opis filmu zaserwowany przez producentów, trailery i skąpe informacje udzielane przez obsadę tylko podsycają domysły fanów. Zakończenie ostatniego filmu „Avengers: Wojna Bez Granic” przyniosło druzgocącą porażkę bohaterów. Szalony tytan zatriumfował, wymazał połowę myślącego wszechświata, a resztę pogrążył w chaosie i ruinach. Pozostali przy życiu superbohaterowie będą musieli raz jeszcze zjednoczyć się, by przywrócić porządek w uniwersum.

Fani serii spekulują, że celem Avengersów będzie nie tylko ostateczne pokonanie Thanosa, ale i cofnięcie tego, co uczynił. Tu największą rolę odegra prawdopodobnie Kapitan Marvel, która dołączy do ekipy superbohaterów. Czy to ona stanie się pogromcą szalonego tytana? Czy przewidywania fanów potwierdzą się i na wynik ostatecznego starcia z Thanosem wpłynie jej rzekoma zdolność przemieszczania się w czasie? Nie pozostaje nic innego, jak wybrać się do kina i zobaczyć zakończenie tej historii na własne oczy!

Sprawdź też, jak najlepiej ubrać się na wyjście do kina.

Źródło zdjęcia: Marvel.com


 

Odpowiedz