fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Ćwiczenia w domu bez sprzętu są bardzo popularne wśród osób prowadzących zdrowy tryb życia. Aby poznać ćwiczenia wystarczy odrobina chęci oraz garść informacji, które możesz zaczerpnąć z sieci. Dobrym pomysłem jest też aplikacja do ćwiczeń, która Ci w tym pomoże. Sprawdź nasze zestawienie najpopularniejszych aplikacji do ćwiczeń w domu.

wyprzedaż do 70%

Trening siłowy dla początkujących

Dobrym sposobem na spalenie zbędnych kalorii jest trening siłowy w domu. Szczególnie w lecie, kiedy eksponowanie kilogramów nie jest (i nigdy raczej nie będzie) w modzie, powinieneś zadbać o zbudowanie wytrzymałości i dobrej kondycji. Jeśli jesteś zdecydowany na tego typu ćwiczenia zapoznaj się z tekstem, który przygotowaliśmy przy współpracy z Łukaszem Białachem. To tam znajdziesz sprawdzone porady ułatwiające drogę do atletycznej postury.

Aplikacja do ćwiczeń dla mężczyzny

Wśród dostępnych aplikacji mobilnych znajdziesz również te, które pomogą Ci wyrzeźbić Twoje ciało. Poniżej przygotowaliśmy listę czterech najpopularniejszych apek dostępnych na Androida. Na platformę iOS można znaleźć odpowiedniki większości zaproponowanych przez nas aplikacji.

1. Aerobiczna szóstka Weidera A6W

Dzięki tej aplikacji poznasz najlepsze sposoby na płaski brzuch. Ćwiczenia posiadają stosowną instruktażową animację, a sama apka pozwala na śledzenie postępów i porównywanie dotychczasowych osiągnięć. Wśród użytkowników określana jest jako jedna z najbardziej przejrzystych oraz intuicyjnych aplikacji.
Link do aplikacji

2. 7 minutowe ćwiczenia

Bardzo przydatny zbiór krótkich ćwiczeń przygotowanych dla osób, które mają mało wolnego czasu. Dzięki tej aplikacji poznasz najpopularniejsze krótkie ćwiczenia oparte o HICT (ang. High Intensity Circuit Training). Każde z nich są dobrze rozpisane, a możliwość personalizacji ustawień pozwoli na dobranie wysiłku do własnych potrzeb.
Link do aplikacji

3. Fit Man workout

Trzecia propozycja bezpłatnej aplikacji, dzięki której poprawisz swój wygląd i samopoczucie. Producenci oddali do dyspozycji filmy instruktażowe, porady, a także dokładne plany na określone partie mięśni. Każdy z nich posiada poziom trudności dostosowany do doświadczenia i potrzeb użytkownika.
Link do aplikacji

4. Ćwiczenia w domu bez sprzętu

Aplikacja, która posiada zróżnicowane cykle treningowe (ćwiczenia na brzuch, plecy, nogi, barki itd.), stopień zaawansowania oraz przejrzysty instruktaż wykonywanych ćwiczeń. Wszystkie zaproponowane ćwiczenia wykonasz w domu bez żadnego dodatkowego sprzętu. Co ważne, każdy mikrocykl treningowy uzupełniają ćwiczenia rozciągające, dzięki czemu ryzyko wystąpienia zakwasów jest mniejsze. Nasze wysiłki zapisywane są w kalendarzu, istnieje także możliwość synchronizacji z Google Fit. Aplikacja na razie dostępna jest tylko na androida.
Link do aplikacji

Do dzieła

Wybierz aplikację, która najbardziej Ci odpowiada i do dzieła! Lato jest już bardzo blisko, a smukła i umięśniona sylwetka przyciągnie spojrzenia wielu kobiet. Dodatkowo, dla zainteresowanych polecamy wpis, w którym sprawdzamy modę na crossfit. Czy to trening właśnie dla Ciebie? Sprawdź już teraz!


Sklep OZONEE
 

Dołącz do dyskusji 5 komentarzy

 • Ciepło za oknem, a więc świetna okazja do treningów na świeży powietrzu. Jakakolwiek aktywność fizyczna wyjdzie na plus, ważne jest żeby była w tym również przyjemność. Odnośnie treningów poprawiających sylwetkę polecam kalistenikę, czyli trening z własną masą ciała. Świetnie wpływa na zwiększenie siły a możliwość kombinacji zwiększających trudność poszczególnych ćwiczeń jest naprawdę ogrmona.

   
 • Paulina pisze:

  Świetny wpis, dzięki 🙂 Ja dotychczas zawsze trenowałam w domu z ciężarem własnego ciała, ale ostatnio coś mnie tchnęło, by spróbować swoich sił na siłowni. Początki nie były łatwe, ale idzie mi coraz lepiej. Najczęściej korzystam z atlasu ćwiczeń na stronie Michała Wrzoska, bo w prosty sposób opisuje technikę wykonywania każdego ćwiczenia, no i widać też zdjęcia. Mam wrażenie, że dzięki ciężarom szybciej osiągam zadowalające efekty w pracy nad doskonaleniem sylwetki.

   
 • kolololo pisze:

  rzeczywiście wpis jak najbardziej inspiracyjny, kawał dobrej roboty. Aktywność fizyczna to podstawa i warunek do lepszego samopoczucia a przede wszystkim kondycji.

   

Odpowiedz