fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Impreza w gronie znajomych to najlepszy sposób na miłe spędzenie czasu. Idealnym towarzyszem wspólnych zabaw są najróżniejsze gry i konkurencje, wzmagające rywalizację i dobrą zabawę. W międzyczasie warto jest też zaskoczyć swoich przyjaciół ciekawymi sztuczkami i trickami, które sprawią, że zostaniesz okrzyknięty magikiem imprezy.

Magikiem być

Na każdej imprezie są osoby, które chcą zabłysnąć w nowo poznanym tłumie. Idealnymi sposobami są zaskakujące magiczne sztuczki wywołujące wśród współtowarzyszy efekt „WOW”. Koncept jest prosty – muszą to być tricki, które masz dokładnie opracowanie. Chyba nikt nie chce zostać wyśmiany i określony mianem atencjusza z marnymi aspiracjami magicznymi. Po drugie – czym bardziej odjechana jest ta sztuczka, tym lepiej!

Pamiętaj, że magia rodzi się w głowach innych.

Najlepsze sztuczki na imprezę

Czy wszyscy adepci sztuki magicznej są już na miejscach? Jeśli tak, to zaczynamy podróż w głąb tajemniczych i magicznych sztuczek, dzięki którym zaskoczysz swoich znajomych na imprezie. Satysfakcja gwarantowana!

1. Zakłady barowe

Zamieszczone poniżej wideo-poradniki idealnie wpisują się w zamysł magicznych sztuczek na imprezę. Są one proste do opanowania, a ich organizacja zajmuje najczęściej tylko kilka minut. A wszystko to dzięki przedmiotom, które znajdziesz na każdej imprezie.

2. Karciany magik

Sztuczki karciane, to bezapelacyjnie jedne z najpopularniejszych tricków. Do ich wykonania będziesz potrzebował wyłącznie kart i odrobinę sprytu. W nagrodę zaskoczysz wszystkich obserwatorów swoich poczynań.

3. Bądź jak Dynamo

Magia to też dobry sposób na biznes. Tego samego zdania jest Steven Frayne, czyli brytyjski iluzjonista znany z programów „Więcej niż magia” oraz „The best”, emitowanych na Discovery Chanel. Swoich widzów zaskakuje sztuczkami, które sprawiają wrażenie niemożliwych i nierealnych. Jeśli i Ty chcesz spróbować nieco trudniejszych tricków, to śmiało sprawdź filmy, które zamieściliśmy poniżej.

wyprzedaż do 70%

Dla chcącego nic trudnego

Sztuczki magiczne, które zobaczyłeś wyżej, to tylko mała część wszystkich możliwości. Dla nieco bardziej zaawansowanych polecamy tworzenie własnych tricków, poprzez modyfikowanie już istniejących. Możesz też pójść o krok dalej i wymyślić coś samemu. Pamiętaj tylko, aby dokładnie przećwiczyć to, czym chcesz zaskoczyć imprezowiczów. Z drugiej strony nie przejmuj się ewentualnymi wpadkami. Każdy był kiedyś uczniem, a ciągle praktykując osiągniesz upragniony sukces. Może właśnie ten artykuł zainspiruje Cię do poznania sztuki iluzji i zaczniesz rozwijać się w tej dziedzinie?

Ale uważaj! Na naszym blogu pisaliśmy o magicznych sztuczkach, które nie tyle skończyły się fiaskiem, co śmiercią ich odtwórców.


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz