fbpx

Impreza w gronie znajomych to najlepszy sposób na miłe spędzenie czasu. Idealnym towarzyszem wspólnych zabaw są najróżniejsze gry i konkurencje, wzmagające rywalizację i dobrą zabawę. W międzyczasie warto jest też zaskoczyć swoich przyjaciół ciekawymi sztuczkami i trickami, które sprawią, że zostaniesz okrzyknięty magikiem imprezy.

Magikiem być

Na każdej imprezie są osoby, które chcą zabłysnąć w nowo poznanym tłumie. Idealnymi sposobami są zaskakujące magiczne sztuczki wywołujące wśród współtowarzyszy efekt “WOW”. Koncept jest prosty – muszą to być tricki, które masz dokładnie opracowanie. Chyba nikt nie chce zostać wyśmiany i określony mianem atencjusza z marnymi aspiracjami magicznymi. Po drugie – czym bardziej odjechana jest ta sztuczka, tym lepiej!

Pamiętaj, że magia rodzi się w głowach innych.

Najlepsze sztuczki na imprezę

Czy wszyscy adepci sztuki magicznej są już na miejscach? Jeśli tak, to zaczynamy podróż w głąb tajemniczych i magicznych sztuczek, dzięki którym zaskoczysz swoich znajomych na imprezie. Satysfakcja gwarantowana!

1. Zakłady barowe

Zamieszczone poniżej wideo-poradniki idealnie wpisują się w zamysł magicznych sztuczek na imprezę. Są one proste do opanowania, a ich organizacja zajmuje najczęściej tylko kilka minut. A wszystko to dzięki przedmiotom, które znajdziesz na każdej imprezie.

2. Karciany magik

Sztuczki karciane, to bezapelacyjnie jedne z najpopularniejszych tricków. Do ich wykonania będziesz potrzebował wyłącznie kart i odrobinę sprytu. W nagrodę zaskoczysz wszystkich obserwatorów swoich poczynań.

3. Bądź jak Dynamo

Magia to też dobry sposób na biznes. Tego samego zdania jest Steven Frayne, czyli brytyjski iluzjonista znany z programów „Więcej niż magia” oraz „The best”, emitowanych na Discovery Chanel. Swoich widzów zaskakuje sztuczkami, które sprawiają wrażenie niemożliwych i nierealnych. Jeśli i Ty chcesz spróbować nieco trudniejszych tricków, to śmiało sprawdź filmy, które zamieściliśmy poniżej.

Dla chcącego nic trudnego

Sztuczki magiczne, które zobaczyłeś wyżej, to tylko mała część wszystkich możliwości. Dla nieco bardziej zaawansowanych polecamy tworzenie własnych tricków, poprzez modyfikowanie już istniejących. Możesz też pójść o krok dalej i wymyślić coś samemu. Pamiętaj tylko, aby dokładnie przećwiczyć to, czym chcesz zaskoczyć imprezowiczów. Z drugiej strony nie przejmuj się ewentualnymi wpadkami. Każdy był kiedyś uczniem, a ciągle praktykując osiągniesz upragniony sukces. Może właśnie ten artykuł zainspiruje Cię do poznania sztuki iluzji i zaczniesz rozwijać się w tej dziedzinie?

Ale uważaj! Na naszym blogu pisaliśmy o magicznych sztuczkach, które nie tyle skończyły się fiaskiem, co śmiercią ich odtwórców.

Sklep OZONEE
 

Zostaw odpowiedź