fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Jakub Kucner

Już w niedzielę Walę Tynki, ewentualnie Walę Drinki czy po prostu Dzień Zakochanych, czyli co kto lubi. Bez względu na wybrany sposób celebrowania tego święta, warto dobrze wyglądać.

Dla niektórych długo wyczekiwany i jeden z najwspanialszych dni w roku, dla innych najbardziej irytujące pseudoświęto. Mam wrażenie, że w pierwszej grupie przeważają kobiety, natomiast w drugiej my faceci. Nie będę się dzisiaj zagłębiał w filozoficzne rozważania dlaczego tak właśnie jest, zamiast tego suche fakty i praktyczne porady.

14 lutego to dzień, w którym z wystaw sklepowych znikają choinki, skrzaty świętego Mikołaja i śnieżynki, a pojawiają się pluszowe, plastikowe i kartonowe serca, amorki i inne nieznośnie słodkie ozdóbki. W atmosferze natomiast, zamiast spalin i smogu pojawia się wszechobecna miłość, a każdy, nawet największy ponurak i oponent, rozanielony unosi się kilkanaście centymetrów nad ziemią. No, tak przynajmniej przedstawiają to w filmach.

walentynki Ozonee

Stylówka godna świętego Walentego

Ile by nie narzekać, w gruncie rzeczy to kolejna okazja do dawania i otrzymywania prezentów, a także fizycznych oznak miłości. A czy jest ktoś, kto nie przepada za czymkolwiek z powyższego? Śmiem wątpić. Warto być odpowiednio przygotowanym, i to nie tylko w kwestii kwiatów czy brylantów dla partnerki. Równie ważny będzie prawidłowy ubiór.

Proponujemy stylizację, której bez wątpienia nie oprze się Twoja (i nie tylko Twoja) dziewczyna. Szary total look w połączeniu z wielkim bukietem czerwonych róż to duet doskonały. Tylko czekać, aż Twoja dama rzuci Ci się z wdzięczności na szyję i prawidłowo odwdzięczy się za Twój wspaniały gest.
Nie do końca pokrywa się to z Twoimi planami? Spokojnie, stylówka będzie idealna nie tylko na randkę z kobiecą wybranką, ale i spotkanie z drugą, dobrze schłodzoną połówką w barze czy monopolowym.

Skoro już o randkach mowa, poznajcie nasze zdanie na temat Tindera… Czy zdjęcie z Tindera prawdę Ci powie?


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz