fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Pragniesz zbudować długi i satysfakcjonujący związek? To wymaga od Ciebie dużo pracy, ponieważ musisz sprawić, aby druga połówka poczuła, że traktujesz ją poważnie. Nie wiesz, jak wyrazić zainteresowanie wobec swojej sympatii? Przeczytaj poniższy poradnik, gdzie poznasz sposoby na to, jak pokazać dziewczynie, że Ci na niej zależy.

wyprzedaż do 70%

Bądź przy niej obecny nie tylko na randkach

Bardzo łatwo jest okazywać zainteresowanie dziewczyną, kiedy spotykacie się w sobotni wieczór na randce. Na romantycznej kolacji przy blasku świec i winie staracie się być dla siebie możliwie najbardziej atrakcyjni. Nic was wtedy nie rozprasza, jesteście stylowo ubrani, roześmiani, z mnóstwem ciekawych tematów do przegadania.

Wyzwanie zaczyna się wówczas, gdy nastaje poniedziałek i trzeba iść do pracy albo na uczelnię. Po całym dniu biegania po mieście i wykonywania obowiązków jedyne, czego pragniesz to miękkiego łóżka i tego, żeby cały świat dał Ci święty spokój. Ale jeśli jest osoba, na której Ci zależy, to właśnie w takich momentach powinieneś to okazać – napisać sms-a z zapytaniem, jak jej minął dzień, jak się czuje albo że nie możesz się doczekać kolejnego spotkania. Wystarczy jedna, miła wiadomość w ciągu dnia, żeby dziewczyna miała świadomość, że gdzieś tam jest osoba, która o niej myśli.

Dziewczyna-na-tle-krajobrazu

Pamiętaj o ważnych datach

Dziewczyna uwielbia, gdy facet pamięta o takich dniach, jak jej urodziny, Dzień Kobiet, Walentynki albo Mikołajki. Jeśli z okazji tych dat podarujesz swojej sympatii jakiś skromny prezent albo zaprosisz ją na randkę, zrobisz tym na niej duże wrażenie! Powód jej zachwytu będzie prosty – kobieta będzie wtedy czuła, że po prostu o niej pamiętasz i Ci na niej zależy.

Przeczytaj więcej wskazówek na temat, jak zrobić wrażenie na dziewczynie!

Dziewczyna-na-tle-krzewów

Bądź wyczulony na wszelkie zmiany

Dziewczyna poczuje, że Ci na niej zależy wtedy, gdy zauważysz (bez podpowiadania z jej strony!) i skomentujesz jakąś zmianę. Może to być nowa sukienka, buty, torebka, inna szminka, zmiana uczesania. Może to być zmiana w jej zachowaniu. Jeśli wyczuwasz, że w jej głosie pojawił się smutek, złość, to zapytaj ją o powody tego nastroju.

Dziewczyna-na-wzgórzu

Od czasu do czasu podaruj jej drobny upominek

Jeśli wciąż zadajesz sobie pytanie, „jak pokazać dziewczynie, że mi na niej zależy”, to ponadczasowym sposobem, aby to zainteresowanie wyrazić są prezenty. Prezenty z okazji „obowiązkowych” dat w kalendarzu (typu urodziny, Walentynki, itp.) to jedna kwestia, ale zupełnie czym innym jest okazywanie sympatii w postaci prezentów na co dzień. Tylko uważaj, bo nie chodzi o to, aby dziewczynę tymi prezentami kupić (jeśli tak poczuje, to się obrazi), ale sprawić jej nimi przyjemność. Propozycją na miłe, skromne prezenty może być pluszowy miś, kwiatek, czekoladki w kształcie serca lub ramka z waszą wspólną fotografią.

Dziewczyna-śmieje-się

Jak pokazać dziewczynie, że mi na niej zależy? Poprzez niespodzianki!

Istnieje kilkudziesięciu innych facetów, którzy mogą zaprosić dziewczynę, na której Ci zależy do kina, a potem na imprezę do klubu. Ale Ty nie chcesz zapisać się w jej pamięci jak wszyscy inni (czyli wcale się nie zapisać), ale być wyjątkowy. Wobec tego wysil się na odrobinę kreatywności i zrób coś nieszablonowego!

Przykładowo, kiedy pogoda ku temu sprzyja, zorganizuj wycieczkę za miasto do ruin zamku albo na jakiś punkt widokowy. Sprawdź w internecie, kiedy odbywa się deszcz meteorów (Perseidów, Drakonidów, Akwarydów…) i pojedźcie razem w miejsce, gdzie doskonale widać nocne niebo. Czy może być coś bardziej romantycznego i wyjątkowego niż obserwowanie „spadających gwiazd” i opowiadanie sobie o marzeniach, jakie chcecie, aby się spełniły?

A co zrobić kreatywnego w okresie jesienno-zimowym, gdy możliwości na zorganizowanie niespodzianki związanej z wypadem w plener są ograniczone? Tutaj świetnym pomysłem na zaskoczenie swojej sympatii może być zapisanie się we dwoje na lekcje tańca! Ewentualnie możesz zaproponować maraton gier planszowych, wspólne gotowanie egzotycznej potrawy albo wyjście do parku trampolin.

Dziewczyna-w-kapeluszu

Jeśli szukasz więcej porad na tematy związkowe, przeczytaj artykuł na temat, czy kobiety chodzą na randki tylko po to… żeby się najeść?


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz