fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Szukasz idealnego sposobu na podryw? A może skutecznego tekstu, który zagwarantuje Ci powodzenie u każdej dziewczyny? W naszym artykule znajdziesz odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Podpowiadamy, jak poderwać dziewczynę i które teksty na podryw pomogą Ci zrobić piorunujące pierwsze wrażenie!

wyprzedaż do 70%

Czy istnieje idealny tekst na podryw?

Mamy dla Ciebie dwie wiadomości, dobrą i złą. Zaczniemy od tej złej, by mieć to za sobą i od razu przejść do konkretów. Otóż absolutnie nie ma czegoś takiego, jak doskonały tekst, który zagwarantuje Ci stuprocentową skuteczność u każdej dziewczyny. Wszystko zależy od sytuacji, od osoby, do której zagadujesz, jej nastroju czy nastawienia.

Jeśli już otrząsnąłeś się z pierwszego szoku, możemy przejść dalej. W końcu jest też dobra wiadomość, pamiętasz? Musisz wiedzieć, że w podrywaniu nie chodzi o wyuczenie się kilku linijek i recytowanie ich jak automat każdej dziewczynie. Istnieje kilka dużo lepszych sposobów na zagadanie do dziewczyny, które dużo lepiej nadają się na podryw. Każdy zaprawiony w bojach podrywacz powie Ci, że nic tak nie działa na kobiety, jak spontaniczność i kreatywność.

Najgorsze teksty na podryw. Tego nigdy nie mów dziewczynie!

Zanim przejdziemy do tego, jak poderwać dziewczynę, wyjaśnijmy sobie pokrótce, jak zdecydowanie nie należy tego robić. Najgorsze, co możesz zrobić na starcie, to zacząć rozmowę od jakiegoś marnego tekstu na podryw zasłyszanego w filmie albo, co gorsza, od kumpla. Po internecie krąży wiele śmiesznych tekstów na podryw, ale większość z nich to raczej przepis na srogą katastrofę. Najpopularniejsze z nich to:

  • „Gdzieś Cię już widziałem. Chyba w moich snach”. Jeśli chcesz zagadać w taki sposób, to zrób sobie samemu przysługę i nie zagaduj w ogóle.
  • „Zaraz zadzwonię po policję. Bo ukradłaś moje serce”. Stań przed lustrem i powiedz to na głos. Słyszysz, jak to brzmi?
  • „Bolało Cię, gdy spadałaś z nieba? Bo musisz być aniołem”. Jeśli liczysz, że taki tekst wywoła na twarzy dziewczyny rumieniec, to możesz się mocno przeliczyć. Naszym zdaniem możesz liczyć jedynie na uśmieszek politowania.
  • „Z moim telefonem jest coś nie tak. Brakuje w nim Twojego numeru”. To faktycznie jest tekst idealny. Tyle że nie na podryw, a do tego, by raz na zawsze przypieczętować swoje singielstwo.

teksty na podryw

Takich „śmiesznych” tekstów na podryw jest oczywiście dużo więcej. Być może niektóre z nich brzmią dobrze w Twojej wyobraźni, ale kiedy wypowiesz je na głos, stojąc twarzą w twarz z dziewczyną, nagle wypadają słabo. Najgorsze sposoby na podryw to teksty z aluzjami seksualnymi. Większość dziewczyn uważa je za wulgarne i nie ma ochoty rozmawiać z delikwentem, który zagaduje w taki sposób.

Skuteczne sposoby na podryw. Jak zagadać do dziewczyny?

Teksty na podryw i inne magiczne zaklęcia to raczej marny sposób, by zainteresować sobą dziewczynę. Stosując takie „uniwersalne” metody, nie tylko narażasz się na wyśmianie, ale też tracisz szansę na potencjalnie ciekawą rozmowę z fajną dziewczyną.

Jak w takim razie poderwać dziewczynę, by zrobić dobre pierwsze wrażenie? Oto 4 najlepsze sposoby na podryw!

  1. „Co to za ciekawa książka”. Albo cokolwiek innego – naszyjnik, napis na koszulce czy nietypowy kolor włosów. Chodzi o to, by tekst na podryw dostosować do konkretnej osoby. Okazać zainteresowanie tym, co robi albo kreatywnie komplementować element jej stroju czy wyglądu. Jeśli zainteresujesz dziewczynę, rozmowa powinna dalej potoczyć się sama.
  2. „Widzę, że interesujesz się fotografią. Może pogadamy o tym przy kawie”. To idealny sposób, by zagadać do dziewczyny. Wspólne zainteresowania zawsze są idealnym punktem do rozpoczęcia ciekawej rozmowy.
  3. „Cześć, jestem Szczepan i bardzo chciałbym Cię poznać”. Metoda szybka, konkretna i prawie bezbolesna. Wygłoszenie tej kwestii może i nie będzie najprostsze, jeśli brakuje Ci pewności siebie, ale każda dziewczyna doceni tę próbę bardziej niż jakiś oklepany, śmieszny tekst.
  4. „Może obejrzymy ten film razem?”. To dobry tekst na podryw, kiedy już rozmawiasz z jakąś dziewczyną. Podczas rozmowy sprowadź temat na tory, z których łatwo będzie przejść do rzuconej niby od niechcenia propozycji randki. Film, muzeum, wycieczka rowerowa, narty czy cokolwiek innego, co interesuje Was oboje.

Sklep OZONEE
 

Odpowiedz